فروش عناب
خانه / عناب / کارخانه تولیدی بهترین عناب

کارخانه تولیدی بهترین عناب

کارخانه تولیدی بهترین عناب در استان خراسان جنوبی، قطب تولید عناب کشور واقع شده است. این کارخانه بزرگترین و پیشرفته ترین واحد تولید عناب درجه یک برای صادرات به کشورهای مختلف است.

لیست قیمت بهترین عناب

کارخانه تولیدی بهترین عناب

پس از اینکه برداشت عناب از سطح وسیع باغات در شهرستان های استان خراسان جنوبی انجام شد، محصولات برداشت شده به کارخانه تولید بهترین عناب انتقال داده می¬شوند. سپس، جداسازی شاخ و برگ انجام شده و مراحل تمیزکردن، سورت کردن (جداسازی عناب با سایزهای مختلف) و بسته بندی محصولات درجه یک برای صادرات انجام می¬شود.
کارخانه های تولید عناب، عناب را به صورت بسته بندی های گرمی و فله ای عرضه می کنند. شرکت های مختلف بسته بندی، عناب تازه و فله ای را خریداری کرده و خود با برند تجاری مورد نظرشان بسته بندی و در بازار عرضه می کنند.
کارخانه تولید عناب خراسان جنوبی از مجهزترین تجهیزات برای فرآوری محصول استفاده می¬کند و شرایط لازم (گواهی ها و تاییدیه های بین المللی ) برای صادرات عناب در حجم انبوه به کشورهای مختلف را دارا می باشد. صادرات عناب برای کشورمان درآمد ارزی بسیار خوبی را به ارمغان آورده است و امید است که این روند و توسعه در صادرات این محصول مهم ادامه یابد.

قیمت باورنکردنی عناب

ویژگی های بهترین عناب

قبل از خرید هر محصول بهتر است با ویژگی های بهترین نوع آن آشنا شوید. بهترین عناب عنابی است که طول آن ۲ تا ۳ سانتی متر است. بهترین عناب رنگ قرمز تیره یا جگری دارد. عناب خوب طعمی شبیه سیب دارد.

انواع محصولات کارخانه های تولید عناب

علاوه بر عناب تازه و خشک که استفاده از آن بسیار معمول است، تولید شربت، مقطر و عرق عناب جهت استفاده های دارویی و کاربرد در طب سنتی به تازگی در کشورمان آغاز شده است. همچنین، جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی اخیرا تولید کیک و کلوچه عناب با برند سیوجو را در کشورمان آغاز کرده است.
علاوه بر محصولاتی که ذکر شد، در سایر کشورها محصولات فرآوری شده دیگری از عناب تهیه می¬شود که لازم است در کشورمان نیز به تولید آن¬ها توجه شود. از آن جمله می¬توان به چای عناب و چای‌های کیسه‌ای آن اشاره کرد که به‌طور گسترده‌ای در چین و کره مصرف می‌شود. در بعضی از نقاط هندوستان، از عناب برای تهیه ترشی استفاده می‌شود. مردم کشور کرواسی از میوه عناب برای درست کردن مارمالاد و آب‌میوه استفاده می‌کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امین برزگر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09155306461

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت عناب

لیست قیمت عناب در ایران

قیمت عناب در ایران با توجه به عوامل مختلف تأثیر گذار، دارای نوسان زیادی است …

آراد برندینگ
بازرگانی بهراد