فروش عناب
خانه / عناب / نرخ نهایی عناب با کیفیت

نرخ نهایی عناب با کیفیت

نرخ نهایی عناب با کیفیت را می توانید از نمایندگی های رسمی و معتبر پخش و فروش ان در کشور بپرسید. یا با انجام یک جستجوی ساده در اینترنت به لیست اخرین قیمت این محصول در کشور دست پیدا کنید.

نرخ نهایی عناب با کیفیت

نرخ نهایی عناب با کیفیت

برای اگاهی از نرخ نهایی عناب با کیفیت، به سراغ شرکت های پخش رسمی ان در سرتاسر کشور بروید یا با آنها تماس تلفنی برقرار کنید . همچنین می توانید به وب سایتهای آنلاین پخش و فروش این محصول در اینترنت سری بزنید. قیمت عناب به عواملی چون وضعیت اب و هوایی شکور، میزان بارندگی ها، میزان تولید و برداشت، صادرات این محصول و … بستگی دارد.

نرخ نهایی عناب با کیفیت

عناب

عناب میوه ای است کوچک و به اندازه دانه های زیتون. عناب نارس رنگ سبزی دارد و وقتی که می رسد رنگ آن به رنگی ما بین شرابی و قهوه ای تغییر می کند که به رنگ عنابی شهرت دارد. این درخت از شرق آسیا و کشورهای هند و چین تا اروپا و امریکا وجود دارد. میوه ان کمی شبیه به سنجد، خرما و یا انجیر است و به ان خرمای هندی هم می گویند. میوه عناب تازه طعم شیرینی دارد که شبیه به طعم سیب است و اگر خشک شود طعم ان شبیه به خرما می شود. درخت این میوه به درختان سنجد شباهت دارد و در مناطق مختلفی چون خراسان به وفور یافت می شوند.

نرخ نهایی عناب با کیفیت

شیوه های استفاده از عناب

از عناب به طرق و شیوه های مختلفی استفاده می شود. در ادامه به این روش ها می پردازیم:
عناب به صورت خیس کرده: عناب را با مویز و گل بنفشه در داخل آب خیس می کنیم و یک شب در آب می گذاریم. سپس آب را صاف کرده با شیر خشت و مقداری ترنجبین مخلوط میکنیم و کمی گلاب به آن می افزاییم و میل می کنیم.
شربت عناب: مقداری عناب را در اب می جوشانیم بعد عناب ها را در داخل ان له میکنیم. مایع حاصل را صاف کرده و شکر به ان می افزاییم، سپس دوباره ان را می جوشانیم و شربت بدست می اید. این شربت برای سرفه و درد قفسه سینه خوب است.
عناب خشک شده : عناب خشک شده را می توانید همراه با چای به جای قند و شکر مصرف کنید.
جوشانده جو و عناب: عناب را به همراه جو در داخل مقداری اب می جوشانم تا وقتی که جو شکفته شود. بعد می گذاریم ته نشین شود. بعد اب ان را می خوریم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امین برزگر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09155306461

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت عناب

لیست قیمت عناب در ایران

قیمت عناب در ایران با توجه به عوامل مختلف تأثیر گذار، دارای نوسان زیادی است …

آراد برندینگ
بازرگانی بهراد