فروش عناب
خانه / عناب / نرخ روز عناب در بازار تهران

نرخ روز عناب در بازار تهران

قطب تولید عناب در کشورمان استان خراسان جنوبی و شهر بیرجند است. با توجه به تمرکز تولید عناب در بخش شمال شرقی کشور و وجود مسافت طولانی بین این شهرها و تهران، نرخ روز عناب در بازار تهران با قیمت این محصول در محل تولید آن متفاوت است.
در تعیین قیمت عناب همانند هر محصول دیگری کیفیت و ویژگی های محصول خوب را باید در نظر داشت.

قیمت باورنکردنی عناب

ویژگی های عناب با کیفیت

  1.  اندازه عناب: هر چقدر عناب درشت تر باشد باکیفیت تر است. عناب درشت برای صادرات نیز بهتر بوده و صدالبته قیمت بالاتری دارد.
  2.  صاف و صیقلی بودن عناب: عدم وجود چروک در پوست عناب ظاهر بهتری به این محصول می دهد و بر کیفیت آن می افزاید. عناب ایران در مقایسه با عناب تولیدی سایر کشورها صیققلی تر است.
  3.  رنگ عناب: عناب تیره تر که در بازار به عناب جگری معروف است از کیفیت بالاتری برخوردار بوده و مسلماً قیمت بالاتری نیز دارد.

موارد دیگری نیز همچون سلیقه مشتری بر کیفیت و قیمت عناب تأثیرگذار است. به عنوان مثال عناب باکیفیت برای مشتریان هندی عنابی است که از نظر اندازه ریز و از نظر قیمت ارزان تر باشد. چراکه هند از عناب تولیدی کشورمان در تهیه تمبرهندی استفاده می کند. بنابراین، سلیقه مشتری در این زمینه بسیار اهمیت دارد.

خرید عمده عناب

بازارهای عمده فروش عناب

ایران به عنوان بزرگترین تولیدکننده و عرضه کننده عناب جهان داراری دو بازار مهم فروش صادراتی و فروش داخلی است. از مهمترین بازارهای داخلی خرید و فروش عناب در کشورمان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بازار تهران
  • بازار اصفهان
  • بازار قزوین
  • بازار شیراز
  • بازار تبریز
  • بازار مشهد
  • بازار جنوب کشور

بازارهای فوق بزرگترین مصرف کنندگان عناب در سراسر کشور هستند.

قیمت باورنکردنی عناب

قیمت عناب باکیفیت در تهران

از مهمترین بازارهای داخلی خرید و فروش عناب در کشورمان، شهر تهران است که حتی در مقایسه با بازار خراسان عناب باکیفیت تری می-توان در بازار تهران تهیه کرد. اگرچه عناب تازه در فصل خاص و بیشتر در بازار خراسان عرضه می شود اما بسیار از تاجران خارجی برای خرید عناب تازه به صورت تازه به تهران آمده و بازار عناب تهران یکی از مهم ترین مراکز تجاری عرضه عمده عناب خراسان در کشور محسوب می شود. امروزه با وجود لیست قیمت به روز عناب مرغوب در تهران، امکان خرید ساده و آسان تری برای مشتریان فراهم است.

نرخ روز عناب در بازار

نظر به تورم بالا در کشورمان و تغییرات روزانه قیمت ها امکان عرضه لیست قیمت روزانه عناب در این مقاله وجود ندارد. اما می توان با مراجعه به سایت های اینترنتی خرید و فروش آنلاین و عضویت در کانال تلگرامی شرکت های بارزگانی آنلاین از آخرین قیمت ها مطلع شد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امین برزگر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09155306461

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت عناب

لیست قیمت عناب در ایران

قیمت عناب در ایران با توجه به عوامل مختلف تأثیر گذار، دارای نوسان زیادی است …

آراد برندینگ
بازرگانی بهراد