فروش عناب
خانه / زرشک / مرکز پخش عمده زرشک اعلاء در ایران

مرکز پخش عمده زرشک اعلاء در ایران

مرکز پخش عمده زرشک اعلاء در ایران، استان خراسان جنوبی می باشد. یکی از قطب های مهم تولید زرشک ایران، این استان است. زرشک دارای خواص بیشماری است و علاوه بر مصرف داخل به کشور های دیگر نیز صادر می شود.

زرشک از جمله خشکبار هایی است که در کنار زعفران و … برای صادرات استفاده می شود. از این محصول در تهیه غذا های زیادی استفاده می شود. علاوه بر آن جنبه دارویی نیز دارد.

مرکز پخش عمده زرشک

زرشک تولیدی خراسان جنوبی بعد از بسته بندی به مرکز پخش عمده زرشک می رود. در این مرکز با کمک نمایندگان فروش به سراسر کشور عرضه می شود. زرشک انواع گوناگون دارد. قیمت زرشک به عوامل زیادی بستگی دارد.

مرکز پخش عمده زرشک

عوامل موثر در تعیین قیمت زرشک

  • کیفیت و نوع زرشک
  • مقدار سفارش خرید
  • انواع بسته بندی
  • مقدار تولید
  • میزان عرضه و تقاضا در بازار

زرشک بر دو نوع دانه دار و بی دانه است. زرشک پلویی از نوع بی دانه است و بیشتر در تجارت مورد اهمیت است. زرشک دانه دار، زرشک زینتی است.

خاصیت های درمانی زرشک

  1. مقوی قلب و کبد
  2. جلوگیری از خون ریزی
  3. درمان بواسیر
  4. برطرف کننده بی اشتهایی
  5. قابض می باشد.

مرکز پخش عمده زرشک اعلاء معمولا در استان های تولید کننده قرار دارد. افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند، انواع زرشک تولیدی را از این مرکز برای بازار های داخل و صادرات این محصول به خارج آماده می کنند.

استان خراسان جنوبی بیشترین تولید زرشک در ایران را دارا می باشد. زرشک قائنات بسیار معروف است.

از نظر قیمت گذاری، زرشک پفکی با کیفیت بهتر، نسبت به دیگر انواع زرشک گران تر است. این محصول بیشتر به کشور های اروپایی صادر می شود و در بخش های غذایی و دارویی مورد استفاده قرار می گیرد. افرادی که به دنبال زرشک ارزان تر هستند، با مراجعه به مرکز پخش عمده زرشک می توانند زرشک دانه اناری را انتخاب کنند. این زرشک از کیفیت پایین تری نسبت به زرشک پفکی برخوردار است. در سایت خشکبار ایران می توانید از قیمت زرشک بسته بندی و فله آگاهی یابید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امین برزگر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09155306461

مطلب پیشنهادی

زرشک سحرخیز اصل

قیمت زرشک سحرخیز اصل

زرشک سحرخیز اصل از معروف ترین و درجه یک ترین انواع زرشک در ایران است. …

آراد برندینگ
بازرگانی بهراد