فروش عناب
خانه / زرشک / مرکز تولید زرشک در ایران

مرکز تولید زرشک در ایران

مرکز تولید زرشک در ایران که ۹۸ درصد از تولیدات زرشک در کشور را به خود اختصاص داده است، و به نام پایتخت زرشک ایران شناخته شده است، بهترین نوع زرشک ایران و جهان را تولید می کند.
ایران تولید کننده زرشک در جهان است و بهترین نوع زرشک ها را نیز تولید می کند، اما سودی از این کیفیت نمی برد.
چرا که بسته بندی و فرآوری محصول را به درستی انجام نمی دهد. این ضعف در محصولات کشاورزی ایران، علاوه بر زرشک در محصولات دیگر مانند خرما نیز وجود دارد.
و به راحتی محصول خود را به صورت فله ای به کشور های دیگر عرضه می کند، کشور های خریدار، آن را بسته بندی کرده و با قیمت های بالایی به فروش می رسانند.
درواقع سود بیشتر حاصل از تولیدات ایران، به جیب خریداران فله ای می رود.

زرشک ایران

زرشک ایرانی مرغوب ترین زرشک جهان است. البته غیر از مرغوبیت، ظاهر و رنگ زیبای آن خریداران بسیاری را به سمت خود جذب می کند.خواصی که زرشک دارد، برای درمان بسیاری از بیماری ها استفاده می شود.این تنها گوشه ای از مزایای بهترین زرشک جهان است.
شاید در زمینه فراوری آن مشکل داریم، اما کیفیتی که این محصول دارد، خریداران را از هر کشوری به ایران می کشاند.زرشک ایرانی را، از سایت ها و شرکت های معتبر صادر کننده و فروشگاه ها خریداری کنید.

تولید زرشک

پارامتر های موثر در قیمت زرشک ایران

همانطور که می دانید، محصولات کشاورزی هر ساله با قیمت های متفاوتی در بازار عرضه می شوند، زیرا عوامل بسیاری در تعیین قیمت زرشک تاثیر دارد، که در این بخش به تعدادی از آن ها اشاره خواهیم کرد.

  • کیفیت زرشک
  • نوع زرشک
  • نوع بسته بندی زرشک
  • زرشک تازه و یا خشک شده
  • میزان سفارش
  • میزان افزایش و یا کاهش زرشک
  • و…

تولید زرشک

مرکز تولید زرشک ایران

تولید کننده های زرشک ایران، یا کشاورزانی که این محصول را به بهترین شکل ممکن تولید کرده و راهی بازار های داخلی و خارجی می کنند.
شاید خودشان به میزان اهمیت محصول خود پی نبرده اند، اما خریداران، به خوبی به کیفیت و مرغوبیت محصول مورد نظر واقف اند.
برای یافتن مراکز تولید زرشک ایران، باید با شرکت های تولید کننده آن، که عرضه مستقیم زرشک را دارند، ارتباط بگیرید، تا زرشک درجه یک ایرانی را با قیمت های مناسبی خریداری کنید.

آخرین قیمت زرشک در بازار ایران

آخرین قیمت زرشک بعد از برداشت محصول، خشک کردن آن و بسته بندی تعیین می شود.البته پارامتر های دیگری نیز در قیمت زرشک دخیل است، که در بخش قبلی به هر کدام از آن ها اشاره شد.
برای خرید عمده زرشک در بازار ایران، و دریافت لیست قیمت روز دقیق، سایت ها می توانند بهترین گزینه برای شما باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امین برزگر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09155306461

مطلب پیشنهادی

زرشک سحرخیز اصل

قیمت زرشک سحرخیز اصل

زرشک سحرخیز اصل از معروف ترین و درجه یک ترین انواع زرشک در ایران است. …

آراد برندینگ
بازرگانی بهراد