فروش عناب
خانه / عناب / لیست قیمت عناب در بازار

لیست قیمت عناب در بازار

لیست قیمت عناب در بازار ایران که تولید استان خراسان جنوبی می باشد، توسط شرکت های عرضه کننده آن به صورت مستقیم در سایت ها منتشر می گردد.

محصولات کشاورزی ایران یکی از مهمترین صنایع صادراتی ایران محسوب می شوند.از جمله می توان به عناب، زعفران، زرشک، خرما و… اشاره کرد.که ایران در تولید و صادرات هر کدام از محصولات فوق، دارای رتبه های متفاوتی در سطح جهان است.
ایران در زمینه تولید عناب، حدود ۹۸ درصد از تولیدات ایران و جهان را به خود اختصاص داده است. اما از نظر رتبه صادراتی، در رتبه سوم جهانی قرار دارد.اگر مشکلاتی که بر سر راه کشاورزان عناب قرار دارد، رفع شود، بدون شک رتبه ایران ارتقا خواهد یافت.

انواع عناب ممتاز

عناب نیز همانند سایر محصولات استان خراسان جنوبی دارای انواع مختلفی، از نظر کیفیت می باشد.عنابی که ممتاز بوده و بسیار مرغوب است، بدون شک به عنوان محصول صادراتی بوده و آن را به صورت خشک و تازه و در بسته بندی های مناسب و یا فله ای در بازار های جهانی عرضه می کنند.
عناب ممتاز ایران را می توانید در بیرجند پیدا کنید، عناب هایی که در این منطقه کشت می شود، بهترین نوع عناب هستند.

لیست قیمت عناب

با عناب و خواص استثنایی آن آشنا شوید

بسیاری از افراد از فواید و خواص بی نظیر عناب اطلاع چندانی ندارند و از این محصول ارزشمند غافل شده است، با توجه به اینکه امروزه علاوه بر مصارف خوراکی از عناب، در تولید دارو های طب سنتی و همچنین کارخانه جات دارو سازی مورد استفاده قرار می گیرد.

  • عناب تصفیه کننده خون است.
  • عناب سموم را از بدن دفع می کند.
  • عناب روش کننده پوست
  • مفید برای رفع مشکلات قلبی
  • کاهش درد های روماتیسمی
  • کاهش درد های دوران بارداری
  • جلوگیری از حالت تهوع
  • استفاده برای تسریع درمان زخم ها و بریدگی ها
  • و…

البته باید به این نکته اشاره کرد که مصرف عناب برای افرادی که خونشان غلیظ است، مضر می باشد، زیرا دارای مقدار زیادی ویتامین K می باشد.

لیست قیمت عناب

پایتخت تولید عناب در کشور

استان خراسان جنوبی انحصار تولید ۹۷ درصد از عناب را به خود اختصاص داده است.هر سال حدود ۴ هزار و ۳۰۰ تن عناب از این استان تولید شده و برای در بازار های داخلی و خارجی آماده سازی می گردد.
البته استان خراسان جنوبی پتانسیل بیشتر از این را برای تولید درجه یک عناب دارد، اگر مشکلات تولید کننده های عناب برطرف گردد.

لیست قیمت عناب درجه یک ایران

لیست قیمت عناب به عوامل بسیاری بستگی دارد، یکی از پارامتر های تعیین قیمت، کیفیت عناب است. بعد از کیفیت، می توان فروش مستقیم و واسطه ای را یکی از عوامل تعیین قیمت دانست.
البته بسته بندی و فروش فله ای نیز از عوامل تاثیرگذار قیمتی است.شما با توجه به نوع محصولی که نیاز دارید، می توانید با سایت های عرضه کننده آن ارتباط بگیرید و جهت خرید، لیست قیمت مورد نظر را دریافت کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امین برزگر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09155306461

مطلب پیشنهادی

تولید کننده عمده عناب

تولید کننده عمده عناب درجه یک

تولید کننده عمده عناب آماده عرضه عناب درجه یک به صورت عمده و جزئی به …

آراد برندینگ
بازرگانی بهراد