فروش عناب
خانه / زرشک سیاه / لیست قیمت زرشک سیاه درجه یک

لیست قیمت زرشک سیاه درجه یک

قیمت زرشک سیاه در بازار باتوجه به عوامل مختلفی تعیین می شود. صادرات زرشک ایران به دیگر کشورها منبع درآمد خوبی برای اقتصاد کشور محسوب می شود. فروش انواع زرشک در بازار با شرایط ویژه انجام می شود.
زرشک گیاهی است که بومی کشور ایران محسوب می شود و سالانه مقدار زیادی زرشک در کشور تولید می شود.
ریشه زرشک حاوی مواد شیمیایی آلکالوئید، ایزوکوئینیولین است که مقدار زیادی آنتی بیوتیک دارد.

قیمت زرشک سیاه

منشا تاریخی استفاده از زرشک

در مورد منشا زرشک نظریه های متفاوتی وجود دارد. برخی زرشک را بومی نواحی اروپای مرکزی می دانند و معتقدند این گیاه ارزشمند از اروپا به قاره آمریکا فرستاده شد و مورد استفاده قرار گرفت.برخی نیز شمال آفریقا را وطن اصلی زرشک می دانند.
قبایل سرخ پوست قاره آمریکای جنوبی زرشک را از قرن ها پیش مورد استفاده قرار می دانند.در افکار مردمان قدیم زرشک نماد قدرت مافوق طبیعی بود و برای درمان بیماری های زیادی به کار گرفته می شد.اما در اکثر مقالات علمی زرشک بومی کشور ایران شناخته شده است که بیشتر در نواحی جنوب خراسان کشت می شود.

قیمت زرشک سیاه

صادرات زرشک به خارج کشور

ایران رتبه اول جهانی در تولید انواع زرشک دارد همین امر موجب صادرات این محصول به دیگر کشورها شده است.در سال گذشته حدود ۲۴۸ تن زرشک به خارج کشور صادر شده است. این حجم صادرات ارز زیادی را به کشور وارد کرده است.
زرشک ایران به کشور امارات متحده عربی، انگلستان، آمریکا، بلژیک، شیلی و هلند صادر می شود.با وجود حجم بالای تولید زرشک در کشور میزان صادرات این محصول به دیگر کشورها قابل قبول نیست که باید با انجام برنامه ریزی صحیح افزایش یابد.میزان تقاضا زرشک در داخل کشور بسیار بالاست که باعث افزایش راندمان تولید شده است.

قیمت زرشک سیاه

لیست قیمت زرشک سیاه در بازار

زرشک سیاه تولیدی شرکت ما به بهترین قیمت و کیفیت به مراکز فروش عرضه می شود و در دسترس شما خریداران محترم قرار می گیرد.کاشت زرشک در ایران به بیش از ۲۰۰ سال پیش برمی گردد.
نخستین محل پرورش زرشک بی دانه در ایران روستای افین می باشد که دارای قدمت تاریخی وسیعی است.قیمت زرشک سیاه در بازار به عوامل مختلفی بستگی دارد. انواع متنوعی زرشک به بازار عرضه می شود که دارای کیفیت مختلفی هستند.
میزان کیفیت زرشک عامل مهمی در تعیین قیمت این محصول می باشد. نوع برند تولیدی زرشک نیز بر قیمت محصول موثر است.برای مشاهده لیست قیمت انواع زرشک سیاه می توانید به سایت های آنلاین فروش مراجعه کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امین برزگر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09155306461

مطلب پیشنهادی

فروش زرشک سیاه

سایت فروش زرشک سیاه

سایت فروش زرشک سیاه انواع زرشک بی دانه و دانه دار سیاه را، که به …

آراد برندینگ
بازرگانی بهراد