فروش عناب
خانه / زرشک / قیمت زرشک سحرخیز اصل

قیمت زرشک سحرخیز اصل

زرشک سحرخیز اصل از معروف ترین و درجه یک ترین انواع زرشک در ایران است. درآمد فروش زرشک در ایران به دلیل تقاضا زیاد مناسب است. هزینه تولید این نوع زرشک به دلیل شرایط خاص این محصول برای پرورش چندان بالا نیست.
زرشک محصولی است قرمز رنگ که مصرف آن در طب سنتی بسیار سفارش شده است.
بوته زرشک در مناطق ییلاقی ایران قابلیت رشد زیادی دارد.از زرشک در طبخ انواع غذای ایرانی استفاده می شود.

زرشک سحرخیز اصل

روش های تکثیر زرشک با کیفیت

  • پاجوش طوقه ایی: پاجوش موجب تکثیر زرشک می شود. در هر سال نهال های زیادی به صورت پاجوش از پای بوته ها می روید. پاجوش ها از روی طوقه ها به وجود می آید به همین دلیل آن را پاجوش طوقه ایی می نامند. این راه یکی از متداول ترین روش های تکثیر زرشک است. یک یا دو سال بعد از کشت زرشک زرشک گیاه به طور طبیعی پاجوش می زند. در هنگام جدا کردن پاجوش از گیاه مادر باید دقت کرد که پاجوش های بیشتری داشته باشد تا به خوبی تکثیر شود.
  • خوابانیدن: در این روش شاخه های جوان را در خاک می خوابانند. در مرحله اول گیاه ریشه می دهد و سر از خاک بیرون می آورد. این شاخه ها را از گیاه مادر جدا می کنند و در محل جدید می کارند. ریشه های زرشک در برابر سرمای هوا بسیار حساس است به همین دلیل باید چاله هایی به عرض مشخص کنده شود تا به محض بیرون آوردن ریشه ها، در چاله های مخصوص بگذاریم تا آسیب نبیند.
  • قلمه: بهترین زمان برای قلمه دادن زرشک، اسفند است. قلمه بعد از دوسال مراقبت و رسیدگی رشد می کند و قابل کشت می باشد. قلمه زدن زرشک بسیار سخت است به همین دلیل بیشتر در انواع زینتی آن موفقیت آمیز می بشاد.

زرشک سحرخیز اصل

انواع آفت ها و بیماری های زرشک

زرشک دارای بیماری های مختلفی است که روند رشد این گیاه را به خطر می اندازد.
از جمله آفت ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سفیدک سطحی زرشک
  • شته زرشک ( از مهم ترین آفت ها زرشک می باشد)
  • مگس گیلاس
  • پروانه ابریشم
  • زنگ سیاه گندم

زرشک سحرخیز اصل

قیمت فروش تضمینی زرشک سحرخیز اصل

زرشک سحرخیز اصل از مرغوب ترین انواع زرشک در بازار است که به صورت تضمینی به خریداران فروخته می شود.این نوع زرشک طعم ورنگ دلپذیری دارد و با قیمت مناسبی به بازار عرضه می گردد.این نوع زرشک بسیار تمیز بوده ودر بسته بندی های باکیفیت به فروش می رسد.
قیمت باور نکردنی و منصفانه زرشک سرخیز بسیاری از خریداران را جذب نموده و سود بالایی را سهم آنها کرده است.برای اطلاع دقیق از قیمت و همچنین شرایط فروش زرشک سحرخیز اصل با ما در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امین برزگر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09155306461

مطلب پیشنهادی

زرشک زعفرانی

خرید مستقیم زرشک زعفرانی

زرشک زعفرانی به دو صورت مستقیم و غیر مستقیم به فروش می رسد. لیست قیمت …

آراد برندینگ
بازرگانی بهراد