فروش عناب
خانه / زرشک / قیمت روز زرشک زرین در بازار

قیمت روز زرشک زرین در بازار

زرشک زرین یکی از بهترین زرشک های تولید شده در کشور می باشد که از کیفیت بالایی برخوردار است. عرضه اینترنتی زرشک، مصرف کننده را با برندهای مختلف تولید زرشک آشنا می کند. قیمت زرشک در بازار توسط فاکتورهای مختلفی تعیین می شود.
زرشک محصولی است قرمز رنگ که بومی مناطق معتدل و نیمه استوایی آسیا، اروپا، آفریقا و آمریکای شمالی محسوب می شود.کشور ایران بزرگترین تولیدکننده زرشک در دنیا است.

زرشک زرین

انواع زرشک موجود در بازار

  • زرشک دانه اناری: تولید زرشک دانه اناری بعد از برداشت آن در مهرماه آغاز میشود. این نوع زرشک از کیفیت کمتری نسبت به انواع زرشک دارد و از آنجایی که قیمت آن کمتر است، دارای مشتریان بیشتریمی باشد.
  • زرشک پفکی: پروسه تولید این نوع زرشک بسیار طولانی است به همین دلیل ۲ تا ۶ ماه بعد از برداشت به بازار عرضه می شود. رنگ این مدل زرشک نسبت به زرشک دانه اناری قرمزتر است.
  • زرشک کوهی ارگانیک: این نوع زرشک در مناطق خراسان جنوبی کشت می شود. این نوع زرشک به صورت خودرو در مناطق شمالی کشور مانند: بجنورد رشد می کند. این نوع زرشک حجم تولید کمتری نسبت به انواع دیگر دارد و کمیاب است. رنگ زرشک کوهی ارگانیک نسبت به دو مدل دیگر پررنگ تر است.

زرشک زرین

شرایط کشت زرشک در ایران

بیشترین حجم تولیدی زرشک در ایران در مناطق کوهستانی کشت می شود.استحکام این نوع درختچه بسیار بالاست و در هرگونه شرایط جوی مقاومت بالایی از خود نشان می دهد.
نیاز آبیاری زرشک حدود ۹۹۰۰ متر مکعب در هکتار است که به روش آبیاری نیز بستگی دارد. زرشک بی دانه در خاک های زهکشی و گچی و آهکی به خوبی رشد می کند و نیازی به خاک غنی شده ندارد.زرشک در خاک های حاوی فسفر به سرعت رشد و شروع به گل دهی می کند.

زرشک زرین

عرضه اینترنتی زرشک زرین

زرشک زرین به دو صورت حضوری و آنلاین در بازار عرضه می شود. این نوع زرشک از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و در شرایط کاملا مناسبی تولید می شود.
زرشک زرین دارای نمایندگی های فروش و عرضه زیادی در سراسر کشور می باشد که انواع زرشک را به مراکز فروش توزیع می کنند.
این نوع زرشک در بسته بندی های بسیار زیبایی وبا قیمت مناسبی به بازار عرضه می شود.برای اطلاع از نحوه توزیع و عرضه این نوع زرشک به بازار و مراکز فروش می توانید با مشاورین بازرگانی ما از طریق آدرس اینترنتی مربوطه در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امین برزگر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09155306461

مطلب پیشنهادی

زرشک سحرخیز اصل

قیمت زرشک سحرخیز اصل

زرشک سحرخیز اصل از معروف ترین و درجه یک ترین انواع زرشک در ایران است. …

آراد برندینگ
بازرگانی بهراد