فروش عناب
خانه / عناب / قیمت خرید عمده عناب

قیمت خرید عمده عناب

قیمت خرید عمده عناب همانند خرید عمده هز محصول دیگری براساس معیارهای مختلفی از جمله کیفیت محصول، حجم خرید و زمان سفارش مشخص می¬شود.
قیمت اولیه عناب در کشور معمولاً در بیرجند، بعنوان قطب تولید عناب کشور تعیین می¬شود. در واقع نرخ گزاری اصلی این محصول بر عهده تولیدکنندگان بیرجندی است.

فروش اینترنتی عناب

عوامل مؤثر در قیمت خرید عمده عناب

برای تعیین قیمت خرید عناب ابتدا باید به تازه و خشک بودن محصول توجه نمود. قیمت خرید عناب تازه و خشک تفاوت زیادی دارد. قیمت خرید عناب تازه معمولاً مشخص است چرا که در مدت زمان کوتاهی عرضه می¬شود.
قیمت خرید عناب خشک بعلت تفاوت¬های زیاد در سایز (درشتی یا ریزی)، رنگ، صافی یا چروکیدگی سطح و یکدست بودن محصول، طیف قیمتی وسیعی را دارا می¬باشد.
حجم مورد تقاضا، زمان سفارش، نحوه خرید (بسته بندی یا فله) و خرید حضوری یا اینترنتی از سایر عوامل مهم و مؤثر در خرید عمده عناب هستند.

خرید عمده عناب

بازارهای سنتی خرید و فروش عناب در خراسان جنوبی

عمده فروشی، خرده فروشی، سرباغ و خودمصرفی ۴ بخش اصلی بازار خرید و فروش عناب در استان خراسان جنوبی هستند.
بازار عمده فروشی که ۳۵ درصد از خرید و فروش عناب را تشکیل می-دهد، در مراکز شهرستانها تمرکز می یابد و فروشندگان این بازار کشاورزان و خریداران محلی و نمایندگان عمده فروش هستند که به عرضه این محصول می پردازند.
بازار خرده فروشی هم ۳۵ درصد از خرید و فروش را شامل می¬شود و کشاورز میوه و محصول خود را مستقیماً به مراکز خرده فروشی تحویل می دهد و درآمد مناسبی نیز کسب می¬کند.
۵ درصد از خرید و فروش نیز بصورت سرباغ انجام می¬شود که محدود به سطح باغ است که فروشندگان عناب (کشاورزان) در این حالت مورد سوء استفاده دلالان قرار می¬گیرند.
بدلیل معدود بودن خریداران عمده عناب در کشور، بیشترین سود در معاملات عناب نصیب واسطه ها شده و به همین دلیل است که قیمت خرید عناب در شهرهای مختلف یکسان نیست. از این روست که تولید عناب برای کشاورزان ارزش اقتصادی چندانی ندارد.

عناب ارگانیک ایران

بازارهای جدید خرید و فروش عناب

با توجه به مشکلات ذکر شده، یکی از بهترین روش هایی که می¬توان برای خرید عمده عناب معرفی کرد استفاده از سایت های فروش آنلاین محصولات است. در این سایت های اینترنتی خریدار می تواند محصول مورد نظر خود را که در سایزها و کیفیتهای مختلف ارائه می¬شود مشاهده و با قیمت مناسب تهیه نماید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امین برزگر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09155306461

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت عناب

لیست قیمت عناب در ایران

قیمت عناب در ایران با توجه به عوامل مختلف تأثیر گذار، دارای نوسان زیادی است …

آراد برندینگ
بازرگانی بهراد