فروش عناب
خانه / عناب / عناب تازه / صادرکننده عناب تازه مشهد

صادرکننده عناب تازه مشهد

۹۷ درصد از عناب کشور در استان های خراسان جنوبی و رضوی تولید می شود. شهر مشهد بهترین عناب را با بالاترین درجه کیفی تولید می-کند. صادرکننده عناب تازه مشهد تلاش می کند که عناب تازه را در فصل تولید به بهترین نحو به دست تجار خارجی برساند.
بازار عناب مشهد به علت نزدیکی به شهر بیرجند، قطب تولید عناب کشور، بازار پررونقی است. درشتی، طعم خوب و خوش عطری از ویژگی های عناب مشهد است که عمدتاً برای تهیه دمنوش، تهیه ترشی و به صورت تازه خوری مصرف می شود. متأسفانه در کشورمان از عناب به عنوان یک خوراکی مفید چندان استقبال نمی شود و بخش قابل توجهی از بهترین عناب مشهد، به کشور های خارجی صادر می گردد.

مرکز خرید عناب

صادرات عناب مشهد

صادرات محصولات کشاورزی بخش مهمی از صادرات غیرنفتی کشور را به خود اختصاص داده است. در بین محصولات باغی تولید شده در کشورمان، مصرف عناب که دارای خواص دارویی بسیار زیادی می‌باشد در کشورهای دیگر بسیار رونق دارد. چراکه، این میوه در کشورهای اروپایی و آمریکایی کشت نشده و باید ازین فرصت جهت ورود ارز به کشور استفاده کرد. بنابراین، بخش زیادی از عناب تولید شده در بیرجند و مشهد به سایر کشورها نظیر هلند،پاکستان،افغانستان،چین، هند و کانادا صادر شده می شود.
صادرات عناب مشهد به دیگر کشورها، بر عهده شرکت های بازرگانی خشکبار و آجیل ایرانی است. این شرکت ها طبق تعرفه ها که با توجه به تولید سالانه عناب و … تعیین می شود، صادرات عناب را به کشور هایی اروپایی و آمریکایی را بر عهده دارند.
بازاریابی و تبلیغات اینترنتی برای فروش عناب صادراتی مسئله مهمی است که باید مورد توجه و مدیریت قرار گیرد.

قیمت باورنکردنی عناب

صادرکننده عناب تازه مشهد

عناب تازه مشهد را در اواخر تابستان و اوایل فصل پائیز هر سال می توان با کیفیت بالا برای صادرات آماده نمود.
علاوه بر عناب تازه، عناب خشک با کیفیت و درجه یک را در تمام فصول سال می توان به کشورهای مختلف صادر نمود. کیفیت بسته بندی و فرآوری این محصول مسئله مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد. چراکه در امر صادرات و وجود کشورهای رقیب باید بتوان محصول کشورمان را به بهترین کیفیت در بازارهای جهانی عرضه کرد.
علاوه بر عناب تازه و خشک، بتازگی محصولات نظیر آبنبات های با طعم عناب، دمنوش و چای عناب، کیک و کلوچه عناب تولید می شوند که می توان آن ها را نیز به سایر کشورها صادر کرد.

ویژگی های عناب صادراتی

اندازه، میزان صافی یا چروکیدگی و رنگ عناب ویژگی های مهمی هستند که در صادرات این محصول باید مورد توجه قرار گیرد. عناب درشت تر، صیقلی تر و با رنگ جگری، عناب باکیفیت تر و با قیمت بالاتری است که برای صادرات مناسب تر است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امین برزگر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09155306461

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده عناب تازه

قیمت عمده عناب تازه

از عوامل تاثیر گذار بر تصمیم خرید، قیمت یک محصول است. اگر می خواهید از …

آراد برندینگ
بازرگانی بهراد