فروش عناب
خانه / عناب / صادرات عناب درجه یک مشهد

صادرات عناب درجه یک مشهد

در سال های اخیر صادرات عناب درجه یک مشهد در حجم زیاد به کشورهای مختلفی از جمله هلند،پاکستان،افغانستان و کانادا انجام شده است.
عناب میوه ای با خواص دارویی فراوان است که امروزه تقاضا برای خرید آن بالاست. عمده عناب کشور در استان های خراسان جنوبی و رضوی تولید می شود. صادرات انواع عناب از استان های خراسان جنوبی و رضوی در حال انجام است.

خرید عمده عناب

ویژگی های عناب درجه یک صادراتی

به طور کلی برای صادرات عناب تازه، مرغوبترین و با کیفیت ترین آن را انتخاب می¬کنند. تازه بودن عناب اهمیت زیادی دارد و تأییدیه های بهداشت برای صادرات این محصول ضروری است. تازگی، درشتی، رنگ و ظاهر عالی عوامل مهم در انتخاب عناب درجه یک برای صادرات است.
علاوه بر عناب تازه، عناب خشک نیز تولید و قابل مصرف است و قابلیت صادرات به سایر کشورها را دارا می باشد. جابجایی و ارسال عناب خشک بسیار آسان است. عناب دمنوشی، گرانترین نوع عناب است و بیشترین میزان صادرات را در مقایسه با سایر انواع عناب داراست.
عمده صادرات عناب خشک به کشور کانادا انجام می شود و برای تجار این کشور رنگ عناب و نوع بسته بندی بسیار اهمیت دارد. به گونه ای که رنگ عناب باید جگری باشد و بسته بندی در کارتن انجام شود. علاوه بر این سایز و صافی یا چروکیدگی عناب هم در صادرات بسیار مهم است.

قیمت نهایی عناب

درجه بندی عناب صادراتی

برای انجام درجه بندی عناب که بر اساس اندازه آن صورت می گیرد، عناب خشک را از الک های مختلفی عبور می دهند.

  • عناب درجه یک عنابی است که از بزرگترین الک در می آید و قیمت بالاتری دارد.
  • عناب ریز عنابی است که از الک کوچکتری در آمده باشد اندازه ی کوچکتری دارد و بیشتر برای مصارف قند عنابی کاربرد دارد و برای مبتلایان به دیابت مفید است.
  • عناب درجه متوسط هم مخلوطی از عناب ریز و درشت است.

قیمت باورنکردنی عناب

آمار صادرات عناب درجه یک

بر اساس آخرین آمار منتشرشده توسط گمرک در ۵ ماهه نخست سال ۱۳۹۶، نزدیک به ۳۴ تن عناب تازه، از کشور صادر شده است و ارزش ریالی این میزان صادرات ۶۲۹۹۱۵۱۴۴۷ بوده است. عمده عناب تولیدی کشور به هلند، کانادا و چین صادر شده است.

صادرات عناب درجه یک مشهد

صادرات عناب مشهد در سال های اخیر بسیار گسترش یافته است. کیفیت بالای این محصول رمز موفقیت آن در ورود به بازارهای جهانی بوده است. کیفیت بالای محصول، بسته بندی مناسب، پرورش طبیعی و ارگانیک و امکان صادرات سریع و آسان از ویژگی های عناب درجه یک صادراتی می باشد. صادرات عناب درجه یک مشهد از طریق سایت های خرید و فروش اینترنتی قابل انجام است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امین برزگر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09155306461

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت عناب

لیست قیمت عناب در ایران

قیمت عناب در ایران با توجه به عوامل مختلف تأثیر گذار، دارای نوسان زیادی است …

آراد برندینگ
بازرگانی بهراد