فروش عناب
خانه / زرشک سیاه / سایت فروش زرشک سیاه

سایت فروش زرشک سیاه

سایت فروش زرشک سیاه انواع زرشک بی دانه و دانه دار سیاه را، که به آن زرشک کوهی نیز می گویند، با قیمت های مناسبی به فروش می رساند. زرشک سیاه مناطق مختلف کشور را از ما بخواهید.
زرشک میوه ای است که به رنگ های قرمز و سیاه در کشور تولید می گردد. که هر دو دارای طعمی ترش هستند.و هر کدام برای مصارف خاصی مورد استفاده قرار می گیرند.
زرشک سیاه بیشتر برای آبگیری و زرشک قرمز مصارف خوراکی دارد.البته از زرشک سیاه برای مصارف خوراکی نیز استفاده می کنند.
با توجه به آمار ایران برترین تولید کننده زرشک در جهان است و استان خراسان جنوبی از این تولیدات، بیشترین میزان را به خود احتصاص داده است.

زرشک سیاه چیست؟

زرشک سیاه به نام زرشک کوهی و زرشک آبگیری در بازار شناخته شده است، و با توجه به خواص بالایی که هر کدام از زرشک ها دارند، هر کدام بازار فروش خاص خود را دارند.
جهت خرید زرشک سیاه می توانید از طریق فروشگاه های مختلف اقدام کنید.
اما بهترین نوع زرشک سیاه، که هسته دار و بدون هسته است، در استان خراسان جنوبی کشت شده و توسط شرکت های مختلف به فروش می رسد.

فروش زرشک سیاه

انواع زرشک سیاه

گونه های مختلف زرشک سیاه که در ایران تولید می شود، دو نوع است.

  1. زرشک سیاه دانه دار
  2. زرشک سیاه بیدانه

زرشک سیاه بیدانه با توجه به اینکه مرغوبیت بالایی دارد، بسیار کم پیدا می شود و به همین دلیل قیمت بالایی هم دارد.زرشک سیاه بی دانه اغلب در استان کرمانشاه تولید می گردد و یک محصول کاملا خود رو است.
در پخت غذای های محلی در این استان، از زرشک سیاه بسیار استفاده می شود.اما زرشک سیاه دانه دار برای آبگیری و همچنین مصارف پزشکی، استفاده دارد.که قیمت فروش پایینی نسبت به زرشک سیاه بیدانه دارد.

فروش زرشک سیاه

تولید کننده زرشک سیاه در کشور

تولید کننده های زرشک سیاه در ایران، اغلب استان های زیر هستند، اما در کل تولید زرشک در استان خراسان جنوبی بالاترین میزان را دارد.

  • بجنورد
  • همدان
  • تبریز
  • ارومیه
  • اسکو
  • کرمانشاه
  • ییلاقات گیلان

زرشک سیاه با توجه به خواص متفاوت خود، با بالاتری قیمت ها در بازار عرضه می گردد.و با توجه به اینکه آب زرشک خریداران بسیاری دارد، این نوع زرشک فروش بالایی برای آبگیری دارد. به طوری که هم از زرشک سیاه تازه و هم از زرشک سیاه خشک، می توانید آب زرشک تهیه کرد.

فروش زرشک سیاه

سایت فروش زرشک سیاه درجه یک

شرکت های تولید کننده زرشک سیاه در کشور، برای اینکه راحت تر در دسترس مشتری های خود باشند، از مسیر های نوین و جدید برای خرید و فروش محصولات خود بهره می برند.
سایت ها امروزه فروش زرشک سیاه را در سراسر کشور به راحتی امکان پذیر کرده اند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امین برزگر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09155306461

مطلب پیشنهادی

قیمت زرشک سیاه

لیست قیمت زرشک سیاه درجه یک

قیمت زرشک سیاه در بازار باتوجه به عوامل مختلفی تعیین می شود. صادرات زرشک ایران …

آراد برندینگ
بازرگانی بهراد