فروش عناب
خانه / زرشک / خرید باکیفیت ترین زرشک به صورت عمده

خرید باکیفیت ترین زرشک به صورت عمده

خرید باکیفیت ترین زرشک به صورت عمده را از مراکز رسمی و معتبر فروش ان در سرتاسر کشور بخواهید. همچنین می توانید این محصول را از فروشگاه های معتبر سرتاسر کشور و یا وب سایت های انلاین فروش ان نیز تهیه کنید.

خرید باکیفیت ترین زرشک

خرید باکیفیت ترین زرشک

برای خرید باکیفیت ترین زرشک باید به مراکز و شرکت های رسمی پخش و فروش این محصول مراجعه کنید. یا به سراغ فروشگاه های معتبر انواع این محصولات بروید و زرشک با کیفیت را با بهترین بسته بندی خریداری کنید. همچنین در پایگاه های اینرتنتی نیز انواع این محصول به فروش می رسد. قطب اصلی خرید و فروش زرشک در شکور استان خراسان و شهر مشهد است و عمدتا هرکسی که برای زیارت امام رضا به مشهد می رود به عنوان سوغات با خود زرشک می اورد. بهترین و با کیفیت ترین زرشک در بازار های این استان وجود دراد.

خرید باکیفیت ترین زرشک

استفاده از زرشک

از زرشک در کشور ما استفاده های مختلفی می شود. از این میوه به صورت خشک شده و یا تازه استفا ه می کنند. به عنوان یک چاشنی و طعم دهند در داخل غذاهایی مثل دلمه مصرف می شود. به عنوان تزئین غذاهایی مانند برنج مجلسی به همراه کشمش استفاده می شود. با ان نوعی مربای خوش طعم پخته می شود. اب رشک را به عنوان شربت و اب میوه مصرف می کنند. با ان نوعی رب تهیه می کنند.همچنین به دلیل رنگ سرخ و زیبای زرشک از ان به عنوان یک رنگ طبیعی برای رنگ کردن پنبه و پشم یا ابریشم استفاده می گردد.از چوب زرشک هم برای ساخت مصنوعات چوبی تزئینی ظریف مانند خاتم و منبت استفاده می کنند.

خرید باکیفیت ترین زرشک

خشک کردن زرشک

زرشک خشک شده در ایران بیشترین کاربرد و مصرف را دارد . برای خشک کردن ان هم از نور مستقیم آفتاب استفاده می شود و هم از دستگاه های صنعتی. زرشک را یا با خوشه ان با دست میچینند، یا با ضربه زدن و تکان دادن به درخت میوه ها را جدا میکنند و یا شاخه های درخت را می برند.
بعد از چیدن زرشک ان را از باغات به محل نگهداری و خشک کردن می برند. در محلی صاف و مسطح که معمولا پشت بام خانه ها است روی پلاستیک یا کیسه به مدت ده تا پانزده روز در زیر آفتاب پاییزی می گذارند تا خشک شود. برای اینکه زرشک ها در اثر گرد و غبار و عوامل محیطی الوده نشوند انها را روی بلندی خشک می کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امین برزگر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09155306461

مطلب پیشنهادی

زرشک سحرخیز اصل

قیمت زرشک سحرخیز اصل

زرشک سحرخیز اصل از معروف ترین و درجه یک ترین انواع زرشک در ایران است. …

آراد برندینگ
بازرگانی بهراد