فروش عناب
خانه / حبه عناب بیرجند / حبه عناب +خرما جایگزین مناسب قند

حبه عناب +خرما جایگزین مناسب قند

حبه عناب  را می توان به عنوان یک جایگزین مناسب قندبرای تمامی اقشار به خصوص کودکان و میانسالان دانست .وهمچنین حبه عناب را بعنوان سوغات جدید خراسان جنوبی خوراکی بسیار مفیدی برای تمامی اقشار به خصوص کودکان و میانسالان را می توان قلمداد کرد.

حبه عناب بیرجند

خرما جایگزین مناسب قند

آیا می دانیدخرما یکی از مواد مغذی و خوشمزه‌ای است که معمولا کارشناسان تغذیه مصرف آن را در رژیم غذایی روزانه افراد توصیه می‌ کنند؟
البته باید تاکید کرد که این میوه پرخاصیت حاوی فیبر طبیعی است و به دلیل داشتن پتاسیم برای تقویت سیستم عصبی بدن نیز مفید است.
خرما، علاوه بر قند طبیعی، حاوی مواد مغذی و با ارزشی همچون آهن و منیزیم است. همچنین خرما دارای قند زیادی است که در واقع حدود ۷۰ درصد آن را کربوهیدرات، ۲۵ درصد آن ساکاروز و ۵۰ درصد گلوکز است.

با توجه به اینکه این میوه پرخاصیت، سرشار از کلسیم، فسفر، منیزیم و ویتامین ها است، قطعا برای تأمین سلامتی بدن بسیار مفید و ضروری است و همچنین آهن خرما زیاد است.
با توجه به این نکته که عناب نیز تقویت کننده دستگاه گوارش بوده و به هضم غذا و در جلوگیری از نفخ کمک می کند لذا ترکیب این دو میوه بعنوان حبه عناب میتواند موردتوجه قرارگیرد.
حبه عناب بیرجند باطعم خرما و طعم های دیگر نیزموجود میباشد

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امین برزگر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09155306461

مطلب پیشنهادی

حبه عناب سوغات بیرجند

حبه عناب بیرجند و کاهش استرس

حبه عناب بیرجند خواص بسیاری دارد ازجمله برای کاهش اضطراب و استرس بسیارمفیداست.بهترین انواع این …

آراد برندینگ
بازرگانی بهراد