فروش عناب
خانه / زرشک / توليد کننده عمده زرشک فله در تهران

توليد کننده عمده زرشک فله در تهران

تولید کننده عمده زرشک در ایران شامل شهر های خراسان از جمله شهرستان قائنات می شود. زرشک یکی از پر سود ترین محصول صادراتی ایران می باشد.

آب زرشک دارای ویتامین ث و املاح فوق العاده بالایی است که همین عامل زرشک را یکی از پرخاصیت ترین مواد غذایی در دنیا کرده است. زرشک با دارا بودن از خواص درمانی زیادی، به یکی از پر مصرف ترین مواد غذایی در زمینه صنعت و خوراکی تبدیل شده است.

تولید کننده عمده زرشک در تهران

تولید کننده عمده زرشک، بیشتر شهرستان قائنات می باشد. این منطقه درصد بالایی از کشت زرشک در ایران را بر عهده دارد. بعد از آن شهرستان تنکابن در مازندران مقام دوم را در اختیار دارد. ایران برترین کشور از لحاظ صادرات زرشک به کشور های خارجی می باشد. کیفیت بالا و مثال زدنی این زرشک، کشور های اروپایی نظیر انگلستان، اسپانیا و … را به سمت خرید عمده زرشک ایرانی جذب کرده است.

زرشک در شهر های بزرگ ایران همچون تهران خواهان بیشتری نسبت به دیگر شهر ها دارد که یکی از دلایل این امر می تواند مربوط به جمعیت زیاد و وجود صنایع مختلف در این شهر باشد.

 

خواص درمانی زرشک طبیعی

زرشک از قدیم در درمان برخی بیماری ها مورد استفاده قرار می گرفته است. امروزه با پیشرفت تکنولوژی، خواص این ماده غذایی بیش از پیش برای همگان آشکار گشته است.

زرشک امروزه برای بیماری های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. برخی از خواص درمانی زرشک عبارت اند از:

  • درمان مشکلات ریوی
  • موثر در عفونت گلو
  • مجاری ادراری
  • درمان مشکلات روده
  • درمان عفونت های بدنی

 

قیمت خرید زرشک صادراتی

زرشک صادراتی به زرشک درجه یک می گویند که بهترین نوع محصول قابل کشت می باشد. این نوع زرشک قیمت بیشتری نسبت به زرشک های معمولی در بازار دارد و بسیار خوشمزه تر و اندازه اش نیز درشت تر می باشد.

قیمت خرید زرشک صادراتی به زمان و هزینه صرف شده برای کشت آن بستگی دارد. آب و هوای بد ممکن است کشت محصول را با مشکل مواجه سازد. به همین دلیل شرایط آب و هوایی خوب و بد بر روی قیمت زرشک صادراتی تأثیر گذار می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امین برزگر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09155306461

مطلب پیشنهادی

زرشک سحرخیز اصل

قیمت زرشک سحرخیز اصل

زرشک سحرخیز اصل از معروف ترین و درجه یک ترین انواع زرشک در ایران است. …

آراد برندینگ
بازرگانی بهراد