فروش عناب
خانه / عناب / بازار خرید و فروش عناب

بازار خرید و فروش عناب

بازار خرید و فروش عناب در ایران پر رونق و پر طرفدار است. این محصول در نمایندگی های پخش و مراکز فروش سراسر کشور به صورت کلی و یا جزئی به فروش می رسد. از عناب استفاده های دارویی فراوانی می گردد.

بازار خرید و فروش عناب

بازار فروش عناب

بازار فروش عناب در داخل کشور ما بسیار پر رونق بوده و این محصول طرفداران و خریداران زیادی دارد. این محصول در زمینه دارویی استفاده های فروان و گسترده ای دارد و علاوه بر بازار های داخلی در بازارهای جهانی نیز بسیار پر طرفدار است. عناب تولیدی ایران توانسته در میادین جهانی جای خوبی بدست اورده و وارد عرصه صادراتی کشور گردد و امروزه این محصول به بسیاری از کشورها صادر می گردد.

بازار خرید و فروش عناب

خاستگاه عناب در دنیا

درخت عناب برای اولین بار در کشور چین به وجود امد و رشد و نمو پیدا کرد. پزشکان طب سنتی چینی از میوه های این درخت تا سالها استفاده های دارویی کرده و برای درمان امراض گوناگون از ان سود می بردند.عناب در گذشته فقط در این کشور وجود داشت و مختص چینیان بود، اما رفته رفته پای ان به مناطق دیگر جهان مانند امریکا و اروپا باز شد و سر از همه جای دنیا دراورد.سالهاست که این درخت در مناطق مختلف ایران به خصوص منطقه خراان جنوبی نیز به وفور کشت و پرورش داده می شود و توانسته تاثیر زیادر بر اقتصاد مردم این منطقه بگذارد.

بازار خرید و فروش عناب

بازار خرید و فروش عناب

عناب را می توان از طرق و روش های مختلفی خریداری کرد. یکی خرید مستقیم از باغ ها و مزارع کشت و پروش ان و از باغدار و تولید کننده می باشد. این نوع خرید کاملا مستقیم و بی واسطه است و طبعا قیمت محصول نیز بسیار ارزان تر از سایر مراکز می باشد. خرید از تولید کننده مخصوص نمایندگی های پخش و فروش عمده، دلالان و واسطه های فروش و فعالان میادین بار است.
رش دیگر برای خرید عناب مراکز و شرکت های پخش عمده ان می باشد. در این مراکز می توانید محصول را به صورت کلی و با قیمتی به نسبت ارزان تر از بازار خریداری کنید.خرید از خرده فروشان و فروشندگان سطح شهر هم روش دیگر خرید این محصول است. در این شیوه قیمت خرید به علت گذر از چند مرحله و دست به دست شدن محصول و واسطه های مابین خرید، کمی افزایش می یابد.
به طور کلی خرید مستقیم از تولید کننده از همه راه ها به رفه تر است. اما این شیوه معمولا مختص روستائیان و مردم همان منطقه و یا مدیران مراکز پخش است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امین برزگر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09155306461

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت عناب

لیست قیمت عناب در ایران

قیمت عناب در ایران با توجه به عوامل مختلف تأثیر گذار، دارای نوسان زیادی است …

آراد برندینگ
بازرگانی بهراد