فروش عناب
خانه / زرشک / آخرین نرخ زرشک در بازار

آخرین نرخ زرشک در بازار

اگر می خواهید از آخرین نرخ زرشک در بازار مطلع شوید، یا باید به سراغ مراکز پخش عمده این محصول در سراسر کشور مراجعه کنید و با انها تماس بگیرید و یا به سراغ وب سایت های انلاین فروش این محصولات رفته و قیمت ان را اینترنتی استعلام نمایید.

آخرین نرخ زرشک

آخرین نرخ زرشک

آخرین نرخ زرشک را معمولا نمایندگان توزیع و پخش عمده ان در کشور تعیین می کنند. نرخ بازار و قیمت نهایی هر محصول از این مراکز تعیین می گردد. هر محصولی در داخل کشور صنفی از توزیع کنندگان بزرگ ان داراست که به طور پیوسته و هر روزه قیمت محصولات را به بازار اعلام میکنند. میزان برداشت و تولید زرشک و میزان واردات و صادرات ان هم تاثیر مستقیم روی قیمت ان دارد. معمولا اگر محصولی از کشور به خارج صادر شود و میزان ان در بازارهای داخلی کم شود قیمت ان محصول افزایش می یابد. متاسفانه این معضلی است که این روزها دامن گیر بازار های داخلی ما شده است.

آخرین نرخ زرشک

کشت زرشک در ایران

قطب اصلی تولید، کشت و پرورش زرشک در داخل کشور ما، منطقه خراسان جنوبی است. این منطقه به دلیل اب و هوای خاص خود مناسب کشت بسیاری از گونه های باارزش گیاهی از جمله زرشک می باشد. زرشک این منطقه از کیفیت و مرغوبیت بسیار بالایی برخوردار است و توانسته جای خود را هم در بازارهای داخلی و هم در بازار های جهانی به خوبی باز کند. این محصول با ارزش همه ساله به طور گسترده از این مناطق به بازار مصرف مردم عرضه شده و به کشورهای دیگر نیز صادر می شود.
در این استان و در مناطق مختلف آن هر ساله از اوایل پاییز و مهر ماه کار برداشت زرشک از مزارع کشاورزی شروع شده و تا اواسط آبان ماه نیز به طول می انجامد. میزان برداشت این محصول در این منطقه به حدود چهل هزار تن در سال می رسد که رقم بسیار خوبی است و می تواند برای کشور ما یک فرصت عالی ارز اوری محسوب گردد.
از این گیاه هم به عنوان یک ماده غذایی در داخل انواع غذاها استفاده می شود و استفاده های دارویی دارد. طعم ترش زرشک و رنگ سرخ ان محبوب بسیاری از مردم می باشد. از ان برای تزئین غذاها بخصوص برنج نیز استفاده می شود.عناب خشک شده

خواص زرشک

زرشک یک گیاه بسیار پر خاصیت و مفید است. این گیاه سرشار از ویتامین سی، روی، خانواده ویتامین بی و مقادیر زیادی تیامین می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امین برزگر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09155306461

مطلب پیشنهادی

زرشک سحرخیز اصل

قیمت زرشک سحرخیز اصل

زرشک سحرخیز اصل از معروف ترین و درجه یک ترین انواع زرشک در ایران است. …

آراد برندینگ
بازرگانی بهراد